Randevu Al

İkinci el araç ekspertizinde Türkiye’nin ilk tercihi olan TÜV SÜD D-Expert, Karadeniz’in en büyük şehri olan Trabzon’da açtığı Değirmendere şubesi ile; Trabzon ve çevre illerin kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz ihtiyacını karşılamaya yönelik açılmıştır.

Trabzon Değirmendere oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus araç ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait mevcutta olan tüm detayları görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçerek ve mevcut durumda araç değerlemenizi daha doğru yapma imkanınız olur.

TÜV SÜD D-Expert’in verdiği güven ile oto ekspertiz sonrasında sıkça tercih edilen bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi olan TÜV SÜD D-Expert Trabzon Değirmendere şubemiz, sizleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri bekliyor.

Sanayi Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No.64 Ortahisar

Trabzon - TÜRKİYE

0462 666 60 61

Haritaya Git

GALERİ