Randevu Al

Türkiye’nin oto ekspertizde lideri olan TÜV SÜD D-Expert, ülkemizin güzide şehirlerinden Şanlıurfa’da açtığı Haliliye şubesi ile; Şanlıurfa’da yaşayan ve bu bölgeye yakın bölgelerden yoğun bir şekilde talep edilen oto ekspertiz ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuştur.

Şanlıurfa Haliliye oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait tüm detayları anlık olarak görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçebilir ve anlık durumda araç değerlemenizi daha doğru yapma imkanınız olur.

Şanlıurfa - Mardin yolu üzerinde bulunan şubemizde filo hizmetlerinden gelen yoğun talepleri karşılamamızın yanı sıra; kurumsalda oluşan bilgi birikimimizi uyguladığımız bireysel oto ekspertiz hizmetlerimiz de devam etmektedir. Yüksek tecrübenin, teknolojik altyapı ile birleşiminin sonucu olan TÜV SÜD D-Expert şubeleri; sizlere hak ettiğiniz kaliteli, güvenilir ve profesyonel oto ekspertiz hizmetini sağlamaktadır.

TÜV SÜD D-Expert’in verdiği güven ile oto ekspertiz sonrasında sıkça tercih edilen bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi olan TÜV SÜD D-Expert Şanlıurfa Haliliye şubemiz, sizleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri bekliyor.

Oğulbey Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:392/1 Haliliye

Şanlıurfa - TÜRKİYE

0414 347 82 82

Haritaya Git

GALERİ