Randevu Al

Türkiye’nin ve siz kıymetli ziyaretçilerimizin oto ekspertizde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Mersin’de açılan ve en yeni şubesi olan Mezitli Şubesi; siz kıymetli misafirlerini kaliteli ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile bekliyor.

Mersin Mezitli oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full, Full Plus veya airbag kontrolünü de içeren Ekstra oto ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait tüm detayları anlık olarak görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçebilir ve mevcut durumda araç değerlemesini daha doğru yapma imkanınız olur.

Türkiye’de kapsam bakımından en geniş olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı garanti kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Mersin Mezitli şubemizde de yaptırabileceğiniz garanti uzatım ürünü sayesinde, 3 ay, 6 ay veya 12 ay boyunca meydana gelebilecek tüm arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

TÜV SÜD D-Expert Mersin Mezitli şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Kuyuluk Otoban Yolu Vatan Cad. 52087 Sk. No:21 Mezitli

Mersin-TÜRKİYE

0324 357 34 00

Haritaya Git

GALERİ