Randevu Al

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Mardin’de yer alan Artuklu Şubesi; siz değerli misafirlerini nezih ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile bekliyor. Mardin sanayi bölgesi karşısında yer alan şubemizde teknolojik cihazlar, marifetli uzman eller ile buluşuyor.

Mardin Artuklu oto ekspertiz merkezimizde yaptıracağınız ekspertiz ile alacağınız veya satacağınız ikinci el aracın geçmiş ve mevcut durumunu net bir şekilde görerek aracı aldıktan sonra oluşabilecek tüm kötü sürprizlerin önüne geçebilirsiniz. Mardin Artuklu şubemizde; SUV, binek ve 4x4 gibi tüm araç segmentlerine uygun ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Türkiye’de kapsam bakımından en geniş olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı güvence kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Mardin Artuklu şubemizde de yaptırabileceğiniz garanti uzatım ürünü sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların tespitlerinin doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi adına sizleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri Mardin Artuklu şubemize bekliyoruz.

Ofis, 1. Cad No: 309, 47060 Artuklu

Mardin-TÜRKİYE

0850 223 56 00

Haritaya Git