İkinci El Araç Garanti Sigortası Hizmeti

TÜV SÜD D-Expert Garanti, ikinci el araç garanti sigortası, ile aracınızın ekspertizi TÜV SÜD D-Expert kalitesiyle yapılır. Bu sayede 3 ay, 6 ay veya 12 aya kadar aracınızda çıkacak arızalara karşı aracınızı garanti altına almış olursunuz.


TÜV SÜD D-Expert Garanti, ikinci el araç garanti sigortası, genellikle aracın belirli bir süre için belirli bir kapsamda arızalanması durumunda maddi kayıpların karşılanmasını sağlar. Sigorta program kapsamı, aracın farklı parçalarının arızalanması durumunda, yedek parça ve işçilik maliyetlerinin karşılanmasını içerebilir. Sigorta kapsamı, aracın modeline, yaşına ve kilometre bilgisine göre değişkenlik göstermez. Müşterilerimizin TÜV SÜD D-Expert Garanti programına katılabilmeleri için TÜV SÜD D-Expert Full veya Full Plus Ekspertiz paketlerinden birini almaları gerekmektedir. Garanti Programı bir SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş., TÜV SÜD D-Expert ve HDI Sigorta A.Ş. ortak programıdır. Sigortaladim.com’dan online ikinci el araç garanti sigortası teklifi alın.


Trafik Sigortası Hizmeti

TÜV SÜD D-Expert müşterilerine özel online trafik sigortası fırsatlarından yararlanmak için teklif alın.


Bilgilerinizi Girin

Araç plaka numaranızı, ruhsat seri numaranızı ve kimlik bilgilerinizi girin.


Trafik Sigortası Tekliflerini Karşılaştırın

20’den fazla sigorta şirketinin, size özel ilettiği teklifleri aynı anda karşılaştırın, online trafik sigortası poliçenizi satın alın.


Trafik sigortası, araç sahipleri için önemli bir koruma sağlamanın yanında bir zorunluluktur ve aracınızın kullanımı sırasında meydana gelebilecek kaza veya hasarlardan dolayı oluşabilecek maliyetleri karşılamak için tasarlanmıştır. Trafik sigortası sadece aracınızın hasar görmesi durumunda değil, aynı zamanda sürücü ve yolcuların güvenliği için de önemlidir. Sürücü ve yolcuların yaralanmaları durumunda oluşabilecek sağlık harcamalarını da karşılar. Türkiye'de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile ekspertiz hizmeti veren şirketimiz, sizlere en iyi trafik sigortası seçeneklerini sunmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarımız, sizlere en uygun sigorta seçeneklerini ve fiyatları sunmak için çalışmaktadır. Sizin için en uygun trafik sigortası teklifini şimdi araştırın, TÜV SÜD D-Expert müşterilerine özel online trafik sigortası fırsatları için teklif alın.


Kasko Sigortası Hizmeti

TÜV SÜD D-Expert müşterilerine özel online kasko fırsatlarından yararlanmak için teklif alın.


Bilgilerinizi Girin

Araç plaka numaranızı, ruhsat seri numaranızı ve kimlik bilgilerinizi girin.


Kasko Sigortası Tekliflerini Karşılaştırın

20’den fazla sigorta şirketinin, size özel ilettiği teklifleri aynı anda karşılaştırın, online kasko sigortası poliçenizi satın alın.


Kasko sigortası, aracınızdaki olası hasar veya kayıpların giderilmesini sağlar. Aracınızın kaza, hırsızlık, yangın gibi olaylar sonucu oluşabilecek hasarlarının tamir veya değiştirilmesi için gerekli olan maliyetleri karşılar. Aracınız için bir güvence oluşturur. Sürüş esnasında olası olaylar sonucunda aracınızda oluşabilecek hasarlar için endişelenmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda, aracınızın hırsızlık ya da çalınma gibi durumlarda da korunmasını sağlar. Kasko sigortası, aracınızın değerini koruyan bir yatırımdır. Sizin için en uygun kasko sigortası teklifini şimdi araştırın, TÜV SÜD D-Expert müşterilerine özel online kasko fırsatları için teklif alın.