Randevu Al

Türkiye’nin ve sizlerin oto ekspertiz dendiğinde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Konya’da açtığı ilk şube olan Karatay Şubesi, sanayii sitesi bölgesinde konumlanarak; ikinci el otomotiv sektöründe hareketliliğin kalbinde yer alıyor.

Konya Karatay oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus oto ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait tüm detayları anlık olarak görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçebilir ve mevcut durumda araç değerlemesini daha doğru yapma imkanınız olur.

Konya’da bulunan kurumsal müşterilerin filolarına verdiğimiz detaylı oto ekspertiz hizmetinin getirdiği tecrübe ve uzman kadromuzun bilgi birikimi ile Konya şubemiz; bireysel müşterilerimize üst düzey hizmet sunmak için yola çıktı. Teknolojik araçların ve hassas cihazların; yetkin ellerde hayat bulması ile sizlere oto ekspertiz sürecinde hak ettiğiniz üst düzey standartları sağlıyoruz.

TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı güven ile oto ekspertiz sonrası bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert Konya Karatay şubemiz, siz değerli misafirleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri bekliyor.

Fevzi Çakmak Mahallesi 10433 Sk. No:2 Karatay

Konya - TÜRKİYE

0332 342 42 49

Haritaya Git

GALERİ