Randevu Al

Türkiye’nin oto ekspertizde akla gelen ilk markası olan TÜV SÜD D-Expert’in Kocaeli’nde açtığı İzmit Şubesi; Kocaeli’nde yaşayan ve bu bölgeye yakın bölgelerden gelen oto ekspertiz talepleri doğrultusunda kurulmuştur. TÜV SÜD D-Expert’in en geniş şubelerinden biri olan Kocaeli şubesi, değerli misafirlerine kaliteli hizmeti; hak ettikleri bir ortamda sunmaktadır.

Kocaeli İzmit oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait tüm detayları anlık olarak görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçebilir ve mevcut durumda araç değerlemesini daha doğru yapma imkanınız olur.

Kocaeli bölgesinde yoğun olarak sağlanan filo hizmetleri ile kurumsal müşterilere verdiğimiz güvenli ve kaliteli hizmeti; siz değerli bireysel müşterilere de aynı standartta sağlamak için yola çıktık. Güler yüzlü ve uzman personelimiz, teknolojik altyapı ile birlikte sizlere hak ettiğiniz kaliteli ekspertiz servisini sunmaktadır.

TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı güven ile oto ekspertiz sonrası bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi olan TÜV SÜD D-Expert İzmit Kocaeli şubemiz, siz değerli misafirleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri bekliyor.

Sanayi Mah.Serin Sk. Kardeşler Lojistik Depo No:4 İzmit

Kocaeli-TÜRKİYE

0262 335 35 80

Haritaya Git

GALERİ