Randevu Al

İkinci el araç ekspertizinde Türkiye’nin ilk tercihi olan TÜV SÜD D-Expert, Kayseri’de açtığı Kocasinan şubesi ile; Kayseri ve çevre illerin kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz ihtiyacını karşılamaya yönelik açılmıştır.

Uzman ve tecrübeli kadromuz aracınızın oto ekspertiz raporunu hazırlar iken, değer kaybı yaşatmadan aracınızı teslim eder.

Şubemizde DYNO, Full ve Full Plus araç ekspertiz paketlerimizden, aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek; ikinci el aracınıza ait mevcutta olan tüm detayları görebilirsiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek kötü sürprizlerin önüne geçerek ve mevcut durumda araç değerlemenizi daha doğru yapma imkanınız olur.

TÜV SÜD D-Expert’in verdiği güven ile oto ekspertiz sonrasında sıkça tercih edilen bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

İkinci el otomobillerde karşılaşılan kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunların tespitlerinin doğru ve güvenilir şekilde tespit edilmesi adına sizleri; aracınıza ve bütçenize en uygun paketleri sunmak için sizleri Kayseri Kocasinan şubemize bekliyoruz.

Sanayi mahallesi Osman Kavuncu Caddesi no:206

Kocasinan

Kayseri-TÜRKİYE

0352 226 06 43

Haritaya Git