Randevu Al

Sizin ve Türkiye’nin oto ekspertizde ilk tercihi TÜV SÜD D-Expert’in İzmir’de açtığı ilk şube olan Gaziemir Şubesi; İzmir’in otomotivde yoğun olarak araç alım satımının yapıldığı bir bölgede yer almaktadır. Sizlerin araç alımlarınızı yapar iken hızlı ve güvenli bir şekilde oto ekspertize ulaşabilmeniz gözetilerek konumlanan İzmir Gaziemir şubemiz; siz kıymetli misafirlerimizi beklemektedir.

İzmir Gaziemir oto ekspertiz şubemizde Full, Full Plus ve DYNO gibi araç ekspertiz paketlerimizden, bütçenize uygun olanı tercih ederek ikinci elde tercih ettiğiniz aracın mevcut durumunu net bir şekilde görebilir, detaylı ekspertiz raporu sayesinde karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Diğer yandan araç alım veya satım sürecinde kararınızı verirken; aracın değerlemesini yapmanızı kolaylaştıracak bir rapora da sahip olursunuz.

Filo hizmetlerinin getirdiği yoğun bilgi birikimini, siz değerli bireysel misafirlerimize de kaliteden ödün vermeden sunabilmek adına İzmir’de lokasyonumuzu kısa sürede daha büyük bir alana taşıdık. Bu yer değişikliği sayesinde hem kurumsalda oluşan yoğunluğun bireysel müşterilerimizi etkilemesini engelledik, hem de bireysel müşterilerimizin kurumsalda oluşan tecrübemizden çok daha fazla yararlanması adına hizmet verdiğimiz kapasitemizi arttırdık.

Güvenle tercih ettiğiniz TÜV SÜD D-Expert’in Garanti Uzatım Ürünü ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilir; kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalara karşı TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı güveni hissedebilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert İzmir Gaziemir şubemiz, siz değerli misafirlerini; aracınız ve bütçenize en uygun paketlerle buluşturmak için bekliyor.

Binbaşı Reşatbey Mah. Akçay Caddesi No:25 Gaziemir

İzmir - TÜRKİYE

0232 210 01 10

Haritaya Git

GALERİ