Randevu Al

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi TÜV SÜD D-Expert’in İstanbul’da oluşan yoğun ihtiyacı karşılamaya yönelik açılan Starcity Şubesi; ikinci el araç alım satımlarının yoğun yapıldığı bir komplekste yer alarak; otomotiv sektöründeki canlılığa destek olmaktadır.

İstanbul Starcity oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus gibi araç ekspertiz paketlerimizden biri ile ikinci el aracınızın mevcut durumunu net bir şekilde görebilir, detaylı raporu sayesinde karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca araç alım veya satım kararınızı verirken; aracın değerlemesini yapmanızı kolaylaştıracak bir veriye sahip olursunuz.

Sizlerin tercihi olan ve güvenle hizmet aldığınız TÜV SÜD D-Expert’in Garanti Uzatım Ürünü ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilir; kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalara karşı TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı huzur ve güveni hissedebilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert İstanbul Starcity şubemiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olup; sizlere güler yüzlü hizmeti, ulaşılabilir fiyat politikası ile sunma hedefindedir.

Yenibosna Merkez Mah., Değirmenbahçe Cd. No:34 Bahçelievler

İstanbul-TÜRKİYE

0212 603 46 54

Haritaya Git

GALERİ