Randevu Al

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi TÜV SÜD D-Expert’in Türkiye’de ikinci, İstanbul’da ise ilk açılan şubesi olan Maslak Şubesi; siz kıymetli misafirlerini İstanbul Avrupa Yakası’nda otomotiv sektörünün kalbinin attığı Maslak Oto Sanayi Sitesi içerisinde bekliyor.

İstanbul Maslak oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus gibi size uygun olanı tercih edebileceğiniz ekspertiz paketlerimizden biri ile aracın anlık durumunu net bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede alım veya satım kararı verirken; değerleme yapmanızı kolaylaştıracak bir bakış açısına sahip olursunuz.

Sizlerin tercihi olan ve güvenle hizmet aldığınız TÜV SÜD D-Expert’in Garanti Uzatım Ürünü ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilir; kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalara karşı TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı huzur ve güveni hissedebilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert İstanbul Maslak şubemiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olup; sizlere kaliteli hizmeti, ulaşılabilir fiyat politikası ile ulaştırma hedefindedir.

Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 12. Sokak No: 441-442 Maslak Sarıyer

İstanbul-TÜRKİYE

0212 709 96 02

Haritaya Git

GALERİ