Randevu Al

Türkiye’nin ve siz kıymetli ziyaretçilerimizin oto ekspertizde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in İstanbul’da açılan ve en yeni şubesi olan Ataşehir Şubesi; siz kıymetli misafirlerini kaliteli ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile bekliyor. İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe’den sonra Ataşehir’de de açılan şubemiz; İstanbul’da TÜV SÜD D-Expert’e olan yoğun ilginin sonucu olarak ortaya çıktı.

İstanbul Ataşehir oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız vasıta ekspertizi ile aracınızın anlık durumu hakkında oto ekspertiz raporunuzu alabilir; alım ve satım durumlarında net karar verebilirsiniz. Nezih ortamı ve güler yüzlü hizmetiyle; sektöründe fark yaratan TÜV SÜD D-Expert, her bütçeye hitap eden ekspertiz paketleri ile sizleri bekliyor.

Türkiye’de kapsam bakımından en geniş olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı garanti kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, İstanbul Ataşehir şubemizde de yaptırabileceğiniz garanti uzatım ürünü sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelebilecek tüm arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

TÜV SÜD D-Expert İstanbul Ataşehir şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Flora İş Mrkz. No:3/1C Ataşehir

İstanbul - TÜRKİYE

0216 576 77 78

Haritaya Git

GALERİ