Randevu Al

Türkiye’nin oto ekspertizde ilk tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Gaziantep’te ilk hizmet noktası olan Şehitkamil Şubesi; Antep’te otomotiv sektörünün kalbi olan bir lokasyonda yer almaktadır. Tüm araç alım ve satımlarınızı yapar iken, hızlı bir şekilde aracın durumunu görmenizi sağlayacak oto ekspertiz hizmetimiz ile detaylı oto ekspertiz raporunuzu alabilir; tüm Noter’lerde geçerli HYB belgeli oto ekspertiz raporuna sahip olursunuz.

Gaziantep Şehitkamil şubemizde Temel, Full Plus ve DYNO ekspertiz paketlerimizden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih edebilir, aracın durumunu değerlendirirken güven duyacağınız bir raporu alabilirsiniz. Aracın değerlemesini yaparken aklınızda fiyat ve güvenirlilik konusunda bir soru işareti kalmaması adına yapılan oto ekspertiz hizmetimiz ile objektif ve bağımsız bir sonuç sunuyoruz.

Perakende müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimize de güvenilir ve sorunsuz bir süreç sunmak üzerine çalışırken, ikinci el araç ekspertiz sektöründe alıcı ve satıcı arasındaki güven köprüsünü inşa ediyoruz.

TÜV SÜD D-Expert’in güven veren Garanti Uzatım Ürünü ile kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalara karşı koruma sağlar.

Hizmet Yeterelilik Belgesi’ne sahip Gaziantep Şehitkamil şubemize siz değerli misafirlerimizi bekliyor, hijyenik ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

Aydınlar mah. Durdu Yetkinşekerci Bulvarı

No:8 Şehitkâmil

Gaziantep - TÜRKİYE

0555 090 03 13

Haritaya Git

GALERİ