Randevu Al

İkinci el araç ekspertizinde Türkiye’nin ilk tercihi olan TÜV SÜD D-Expert, Doğu Anadolu’nun en büyük şehri olan Erzurum’da açtığı Yakutiye şubesi ile; Erzurum ve çevre illerin kaliteli ve güvenilir oto ekspertiz ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

Erzurum Yakutiye oto ekspertiz şubemizde DYNO, Full ve Full Plus gibi size uygun olanı tercih edebileceğiniz ekspertiz paketlerimizden biri ile aracın mevcut ve geçmiş durumunu net bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede alım veya satım kararı verirken; değerleme yapmanızı kolaylaştıracak bir bakış açısına sahip olursunuz.

TÜV SÜD D-Expert’in verdiği güven ile oto ekspertiz sonrasında sıkça tercih edilen bir ürün olan Garanti Paketi ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert Erzurum Yakutiye şubemiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olup; sizlere kaliteli hizmeti, ulaşılabilir fiyat politikası ile ulaştırma hedefindedir.

Şükrüpaşa Mahallesi Tortum Yolu Caddesi No: 249/2 Yakutiye

Erzurum-TÜRKİYE

0850 223 56 00

Haritaya Git