Haberlere dön

TÜV SÜD D-Expert’in Mutlu Müşterileri

02 Ekim 2020

Türkiye’nin oto ekspertiz tercihi olan TÜV SÜD D-Expert olarak müşterilerimize güvenilir ve mutlu bir süreç yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerden gelen olumlu yorumlar ile yaptığımız işi ne kadar sevdiğimizi hatırlıyor ve daha da iyileştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Sizlerden gelen güzel yorumları bu yazımızda derledik.

17 Haziran 2020 tarihinde Okan Bey’in Ankara Şaşmaz şubemizde, almak istediği aracın durumunu net olarak görmesine yardımcı olduk. Kendisinin şubemizde yaşadığı deneyimi şu şekilde dile getirdi;

“17.06.2020 tarihindeki randevum sırasında Ankara Şaşmaz şubesinde çok iyi karşılandım ve tam zamanında aracımın kontrolleri başladı. Danışmadaki görevliler ve servis yetkilileri hem çok ilgili ve bilgililer hem de çok nazik bir şekilde yardımcı oldular. Ayrıca işlem bittiğinde oto ekspertiz raporunu detaylıca açıkladılar.

Hem aldığım hizmetten duyduğum memnuniyeti iletmek, hem de bir sonraki araç alımımda yine sizlere danışacağımı belirtmek istediğim için sizlere bu yazıyı göndermek istedim.”

Okan Bey’in şubemizden aldığı hizmet sayesinde alacağı araç hakkında detaylı bilgiye ulaştı ve oto ekspertiz raporunda bilmesi gereken tüm bilgi ona aktarıldı.

20 Ağustos 2020 tarihinde Onur Bey’in deneyimi ise İstanbul Maslak şubemizde gerçekleşti. Onur Bey’in yorumları ise şu şekilde oldu;

“20 Ağustos tarihinde, almak istediğimiz aracı Maslak Sanayi’deki şubenize götürdük. Araç kontrolleri sırasında personelinizin sıcak ilgisi ile başlayan memnuniyetimiz, oto ekspertiz raporumuzun biz aktarılması ile tamamlandı.

Bundan sonra tüm arkadaşlarımıza vereceğimiz referansımızla da yanınızdayız. Teşekkürler...”

Onur Bey’in TÜV SÜD D-Expert İstanbul Maslak şubemizde yaşadığı deneyim bizleri mutlu etti.

Son örneğimiz de 7 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul Ataşehir şubemizden Melih Bey’in aldığı hizmete ilişkin yorumu. Kendisi TÜV SÜD D-Expert’ten aldığı oto ekspertiz hizmetini şöyle tanımladı;

“Arkadaşlar çok ilgilendiler, hizmet kusursuzdu.”

TÜV SÜD D-Expert olarak verdiğimiz oto ekspertiz hizmetinde her zaman kusursuz hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizlerden aldığımız güzel yorumlar ve bildirimler ile Türkiye’nin oto ekspertizde tercihi olduğumuzu bir kez daha görüyoruz.

Bizleri tercih eden ve güler yüzlerle uğurladığımız tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. TÜV SÜD D-Expert ile oto ekspertiz sürecinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.