Haberlere dön

TÜV SÜD D-Expert Oto Ekspertiz Hijyen Kuralları

16 Ekim 2020

Son günlerde tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan COVID-19 salgını sebebiyle tüm iş dünyasında çeşitli düzenlemeler gerçekleşiyor. TÜV SÜD D-Expert olarak sürecin başından bu yana yapılmış olan düzenlemeleri, Sağlık Bakanlığı ve diğer tüm örnekleri takip ederek, sizlerin sağlığını korumak adına adım adım uyguluyoruz. COVID-19 ile olan savaşımızda en önemli unsurlar olan maske kullanımı, sosyal mesafe ve dezenfektan kullanımını hiçbir noktada elden bırakmıyoruz.

TÜV SÜD D-Expert olarak bu konudaki hassasiyetinizin farkındayız ve sağlığınıza biz de değer veriyoruz. Bu nedenle hizmet noktalarımızda verilen oto ekspertiz hizmeti ve raporlama işlemleri sonrasında, özellikle araçlarda temasın fazlalaştığı kapı kollarının iç ve dış kısımları, direksiyon, vites kolu ve kol desteği kısımlarını dezenfekte ederek sizlere teslim ediyoruz. Böylece, siz değerli misafirlerimiz araçlarınızı teslim alırken herhangi bir hijyen kaygısı yaratmamış oluyoruz.

TÜV SÜD D-Expert hizmet noktalarında hizmet sahası olarak da hijyen kurallarına harfiyen uyuyor ve hijyen önlemlerini en üst düzeyde, büyük dikkatle uyguluyoruz. Hem çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlığını birinci önceliğimiz olarak tuttuğumuz bu süreçte, siz değerli misafirlerimizi gönül rahatlığıyla hizmet noktalarımıza davet ediyoruz.

İkinci el aracınızın oto ekspertizini yaptırıp, Noter’lerde kabul gören TSE belgeli oto ekspertiz raporunu tüm hijyenik kurallara uygun hizmet noktalarımızda edinmek için hemen randevunuzu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.