Randevu Al

Türkiye’nin ve siz değerli ziyaretçilerimizin oto ekspertizde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Diyarbakır’da yer edinen Gözeli Şubesi; siz değerli misafirlerini kaliteli ortamı ve her bütçeye müsait ekspertiz paketleri ile bekliyor. Diyarbakır’da merkezi bir konumda yer alan şubemizde; uzman ve profesyonel eller, teknolojik cihazların hassasiyeti ile buluşuyor.

Diyarbakır Gözeli oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız araç ekspertizi ile aracınızın durumu hakkında detaylı raporunuzu alabilir; alım ve satım durumlarında daha net karar verebilirsiniz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle; sektöründe fark yaratan TÜV SÜD D-Expert, her bütçeye uygun olan ekspertiz paketleri ile sizleri bekliyor.

Türkiye’de kapsam bakımından en geniş olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı güvence kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Diyarbakır Gözeli şubemizde de yaptırabileceğiniz garanti uzatım ürünü sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Diyarbakır Gözeli şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Şanlıurfa Yolu 10. Km Gözeli Mevkii Kardelen Otomotiv Tesis İçi

Diyarbakır - TÜRKİYE

0412 255 02 00 Dahili 3080

Haritaya Git

GALERİ