Randevu Al

Türkiye’nin ve sizlerin oto ekspertizde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Denizli’de yer alan Merkezefendi Şubesi; siz değerli misafirlerini kaliteli ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile bekliyor. Denizli’de ana cadde üzerinde yer alan şubemizde teknolojik ekspertiz cihazları, marifetli uzman eller ile buluşuyor.

Denizli Merkezefendi oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız oto ekspertizi ile aracın durumunu net bir şekilde görebilir; güvenilir raporlama ile daha net karar verebilirsiniz. Profesyonel ellerin, teknolojik cihazlarla birleştiği süreçte aracınız oto ekspertiz sonunda değeri korunmuş bir şekilde size teslim edilir. Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sizlere sunan TÜV SÜD D-Expert, siz değerli misafirlerini bekliyor.

Türkiye’de kapsam bakımından en geniş olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı garanti kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Denizli Merkezefendi şubemizde de yaptırabileceğiniz bu ürün sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Denizli Merkezefendi şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Akçeşme Menderes Blv. No.87 20020

Denizli - TÜRKİYE

0258 371 71 71

Haritaya Git

GALERİ