Randevu Al

Oto ekspertizde Türkiye’nin ve sizlerin tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Bursa’da yer alan 2 şubesinden ikincisi olan Osmangazi şubesi; ulaşılabilir fiyatları ve her bütçeye uygun paketleri ile siz değerli misafirlerini bekliyor. Bursa’nın sanayi bölgesinde yer alan şubemizde; son teknoloji cihazlar ile hassas ölçümler yaptığımız ekspertiz paketlerimizden bütçenize uygun olanı seçebilir, ekspertiz raporunuzu alabilirsiniz.

Bursa Osmangazi oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız ekspertiz paketi ile ilgilendiğiniz aracın durumunu net bir şekilde görebilir; sonradan oluşabilecek tüm kötü sürprizlerin önüne geçme imkanına sahip olabilirsiniz. Profesyonel ellerin, teknolojik cihazlarla birleştiği süreçte aracınız oto ekspertiz sonunda değeri korunmuş bir şekilde size teslim edilir.

Türkiye’nin kapsam bakımından tek olan ve aracın kasko bedelinin tamamı kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile ikinci el olan aracınızı garantili hale getirebilir ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubelerinde olduğu gibi, Bursa Osmangazi şubemizde de yaptırabileceğiniz bu ürün sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile korunmaktadır.

Bursa’dan gelen yoğun talep doğrultusunda açılan ikinci TÜV SÜD D-Expert şubesi olan Osmangazi şubemiz siz değerli misafirlerini; kaliteli hizmet ve uygun paketleri ile oto ekspertiz ihtiyaçlarınız için bekliyor.

Soğanlı Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı No: 279/2-3-4 Osmangazi

Bursa - TÜRKİYE

0224 211 62 16

Haritaya Git