Randevu Al

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin ve sizin tercihiniz olan TÜV SÜD D-Expert’in Bursa’da yer alan 2 şubesinden ilki olan Nilüfer şubesi; oto ekspertiz yaptırmak isteyen tüm misafirlerini nezih bir ortamda, kaliteli hizmete davet ediyor. Bursa’nın merkezi Nilüfer bölgesinde yer alan şubemizde; SUV, binek ve 4x4 gibi tüm araç segmentlerine uygun ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Bursa Nilüfer oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız ekspertiz ile alacağınız veya satacağınız aracın mevcut durumunu net bir şekilde görebilir; sonradan oluşabilecek tüm kötü sürprizlerin önüne geçebilirsiniz. Uzman ellerin, teknolojik ürünler ile birleştiği şubemizde aracınız güvenilir bir ekspertiz sürecinden geçirilir ve sizlere teslim edilir.

Türkiye’nin kapsam bakımından tek olan ve aracın kasko bedelinin tamamı kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile ikinci el olan aracınızı garantili hale getirebilir ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubelerinde olduğu gibi, Bursa Nilüfer şubemizde de yaptırabileceğiniz bu ürün sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile korunmaktadır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Bursa Nilüfer şubemiz siz değerli misafirlerini; kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek için bekliyor.

Yüzüncüyıl Mah. İzmir Yolu Cad. Galeri Ofis Sitesi A Blok Apt. No:434A, 16245

Bursa - TÜRKİYE

0224 413 62 10

Haritaya Git

GALERİ