Randevu Al

Oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Balıkesir’de yer alan Altıeylül Şubesi; bütçenize uygun ve ulaşılabilir ekspertiz paketleri ile siz değerli misafirlerini bekliyor. Balıkesir’e son teknoloji ölçüm cihazları ile hassas raporlama sunan ikinci el oto ekspertiz şubemiz, aynı zamanda nezih ortamı ile sizlerin hak ettiği konforu sunmaktadır.

Balıkesir Altıeylül oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız araç ekspertizi ile aracınızın durumu hakkında detaylı raporunuzu alabilir; alım ve satım durumlarında daha net karar verebilirsiniz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle; sektöründe fark yaratan TÜV SÜD D-Expert, her bütçeye uygun olan ekspertiz paketleri ile sizleri bekliyor.

Türkiye’nin birçok yerinde bulunan kurumsal müşterilerin filolarına verdiğimiz detaylı oto ekspertiz hizmetinin getirdiği tecrübe ve uzman kadromuzun bilgi birikimi ile Balıkesir şubemiz; bireysel müşterilerimize üst düzey hizmet sunmak için yola çıktı. Teknolojik araçların ve hassas cihazların; yetkin ellerde hayat bulması ile sizlere oto ekspertiz sürecinde hak ettiğiniz üst düzey standartları sağlıyoruz.

TÜV SÜD D-Expert’in sağladığı güven ile oto ekspertiz sonrası bir ürün olan Garanti Uzatım ile, Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş olan garanti uzatım ürününe de sahip olabilirsiniz. Kapsam süresi boyunca aracınızda oluşabilecek arızalarda, aracınızı TÜV SÜD D-Expert’in güvencesi ile koruyarak bir adım önde olabilirsiniz.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Balıkesir Altıeylül şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Plevne mah. Yeni izmir cad. 141/B

Altıeylül

Balıkesir- TÜRKİYE

0530 237 23 88

Haritaya Git