Randevu Al

Türkiye’nin oto ekspertizde tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Antalya’da yer alan Kepez Şubesi; değerli misafirlerini nezih ortamı ve ulaşılabilir ekspertiz paketleri ile bekliyor. Antalya havaalanına sadece 7 kilometre uzaklıkta yer alması sayesinde hem şehir içi hem de şehir dışından alacağınız ikinci el araçların ekspertizlerinde tercih edebileceğiniz şubemizde, teknolojik altyapı ile aracınızın hassas ekspertiz ölçümleri yapılmaktadır.

Antalya Kepez oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız oto ekspertizi ile aracınızın durumunu net bir şekilde görebilirsiniz. Nezih bir ortamda, kaliteli bir oto ekspertiz sürecini; güler yüzlü personel ile birleştiren TÜV SÜD D-Expert, siz değerli misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Türkiye’de kapsam bakımından tek olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı garanti kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Antalya Kepez şubemizde de yaptırabileceğiniz bu ürün sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile korunacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Antalya Kepez şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Altınova Sinan Mahallesi Serik Caddesi No:103 Kepez

Antalya - TÜRKİYE

0242 339 34 34

Haritaya Git

GALERİ