Randevu Al

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in başkentimiz Ankara’da yer alan Şaşmaz Şubesi; siz değerli misafirlerini nezih ortamı ve her bütçeye uygun ekspertiz paketleri ile bekliyor. Ankara sanayi bölgesinde yer alan ve konum olarak Ankara’nın gözde merkezlerinden birinde olan şubemizde teknolojik cihazlar, marifetli uzman eller ile buluşuyor.

Ankara Şaşmaz oto ekspertiz şubemizde yaptıracağınız araç ekspertizi ile aracın durumunu net bir şekilde görebilir; güvenilir raporlama ile daha net karar verebilirsiniz. Profesyonel bir ortamda, kaliteli bir ekspertiz sürecini; güler yüzlü personel ile birleştiren TÜV SÜD D-Expert, siz değerli misafirlerini bekliyor.

Türkiye’de kapsam bakımından tek olan ve aracınızın kasko bedeli kadar koruma altına alan oto ekspertiz sonrası ürünümüz ile siz de ikinci el aracınızı garanti kapsamına alabilirsiniz. Tüm TÜV SÜD D-Expert şubeleri gibi, Ankara Şaşmaz şubemizde de yaptırabileceğiniz bu ürün sayesinde, kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert güvencesi ile korunacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli TÜV SÜD D-Expert Ankara Şaşmaz şubemizde sizleri bekliyor; kaliteli ve ulaşılabilir oto ekspertiz süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Şaşmaz Sanayi Bulvarı Girişi No: 4 06797 Etimesgut

Ankara - TÜRKİYE

0312 278 81 82

Haritaya Git

GALERİ