Randevu Al

Oto ekspertizinde Türkiye’nin tercihi olan TÜV SÜD D-Expert’in Adana’da yer alan Şakirpaşa Şubesi; bütçenize uygun ve ulaşılabilir ekspertiz paketleri ile siz değerli misafirlerini bekliyor. Adana’ya son teknoloji ölçüm cihazları ile hassas raporlama sunan ikinci el oto ekspertiz şubemiz, aynı zamanda nezih ortamı ile sizlerin hak ettiği konforu sunmaktadır.

Adana Şakirpaşa’da yer alan şubemizde; sizler de, satın alacağınız veya satacağınız aracın durumunu görmek için oto ekspertiz yaptırabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli kadromuz aracınızın oto ekspertiz raporunu hazırlar iken, değer kaybı yaşatmadan aracınızı teslim eder.

Aracınızın garantisini uzatmaya yönelik olarak geliştirilen, Türkiye’de bu kapsamda tek olan ve aracınızı kasko bedeli kadar koruma altına alan ekspertiz sonrası ürünümüzü de ikinci el aracınız için satın alabilirsiniz. Bu ürün ile kapsam süresi boyunca meydana gelen arızalar karşısında aracınız TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile korunmuş olur.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olan TÜV SÜD D-Expert Adana Şakirpaşa şubemiz sizleri hak ettiğiniz kaliteli ve uygun oto ekspertiz hizmeti almaya davet ediyor.

Şakirpaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:205A Seyhan

Adana-TÜRKİYE

0322 436 10 36

Haritaya Git

GALERİ